ŻYRpoint - Twój punkt widzenia
Wg. statystyk internetowych ZYRpoint jest odbierany w ponad 60 krajach m.in.: Brazylia, Niemcy, Norwegia, Włochy, Hiszpania, Kanada, Meksyk, Francja, Hong Kong, Tajwan, Tajlandia, Chiny, Grecja, Malezja, Singapur, Japonia, Australia, Chile, Ekwador, Seszele, Indie, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Argentyna, Wielka Brytania, Szwecja, Kolumbia, Belgia

 
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
 • default color
 • green color
 • blue color
Strony internetowe Skierniewice, Strony www Skierniewice, strony internetowe
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Brutalny napad w Żyrardowie oraz inne wydarzenia kryminalne Poleć znajomemu
 

Napisany przez ŻYRpoint, z 18-02-2013 12:04

Opublikowane w : Aktualności, Fakty

 BRUTALNY NAPAD W żYRARDOWIE

Policjanci z KWP zs. w Radomiu i z KPP w Żyrardowie od kilkudziesięciu godzin nieprzerwanie ustalają wszystkie okoliczności związane z brutalnym napadem na 29-latka z Żyrardowa. Mężczyzna został zaatakowany przez kilku nieustalonych sprawców, którzy okaleczyli go ostrym narzędziem.
Pokrzywdzony doznał ciężkich obrażeń w postaci odcięcia prawej dłoni, palców lewej dłoni oraz ran ciętych głowy. Podczas szczegółowych oględzin miejsca zdarzenia funkcjonariusze odnaleźli łuski z broni palnej. Dotychczas wykonano szereg czynności w tej sprawie, w tym przesłuchiwano świadków i zbierano wszystkie możliwe informacje. Analizom poddano także zapisy z monitoringu usytuowanego w pobliżu miejsca zdarzenia.

Policjanci z Żyrardowa wspierani przez kryminalnych z KWP zs. w Radomiu na podstawie sukcesywnie zbieranych informacji wytypowali grupę mężczyzn. Z uwagi na podejrzenie, że mogą oni posiadać przy sobie niebezpieczne przedmioty, w tym także broń palną, do działań włączyli policyjni antyterroryści z Radomia.
W godzinach nocnych zlokalizowano pojazd, którym poruszało się czterech mężczyzn. 

Podczas dynamicznego zatrzymania auta, doszło do przypadkowego wystrzału z broni palnej jednego z funkcjonariuszy. Raniony został w ramię jeden z pasażerów zatrzymywanego pojazdu. Policjanci niezwłocznie udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie, które zabrało ranionego do szpitala. Według aktualnych informacji jego życie nie jest zagrożone. Jeden z trzech pozostałych mężczyzn miał przy sobie porcję marihuany i został zatrzymany, dwaj pozostali po wykonanych czynnościach zostali zwolnieni. Aktualnie sprawdzane są okoliczności związane z oddaniem strzału przez funkcjonariusza.
Dzisiaj nad ranem policjanci realizując kolejne ustalenia zatrzymali na terenie Żyrardowa trzy osoby do wyjaśnienia, które mogły mieć związek z napadem na 29-latka. Trwają czynności z ich udziałem nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową z Żyrardowa.

Zespół prasowy KWP zs. w Radomiu
kom. Alicja Śledziona

 

PIJANE WALENTYNKI
 14 lutego w Walentynki żyrardowscy policjanci zatrzymali aż pięciu nietrzeźwych kierujących, wszyscy to mężczyźni.

Pierwszy zatrzymany został tuż po godzinie 9-Ttej, dodatkowo miał on zakaz prowadzenia pojazdów na pięć lat wydany przez Sąd Rejonowy w Żyrardowie.  Kolejny z nietrzeźwych kierujących został zatrzymany przez patrol Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego w samo południe. Kierujący Oplem Astrą amator jazdy na podwójnym gazie wydmuchał niemal 2,5 promila alkoholu. Po godzinie 15-ej w miejscowości Wygoda funkcjonariusze zatrzymali trzydziestolatka, który złamał sądowy zakaz jazdy rowerem wydany na cztery lata. Natomiast w Guzowie o godzinie 18.15 zatrzymany został 37- latek, który w wydychanym powietrzu miał prawie 1,5 promila. W tym samym czasie w Bartnikach funkcjonariusze zatrzymali kierującego rowerem 51-latka, który postanowił wzmocnić się aż dwoma i pół promilami alkoholu.
Najwyraźniej panowie zamieszkujący powiat żyrardowski postanowili uczcić Walentynki w taki właśnie sposób i kierowali pojazdami nie zważając na to, ze kierowanie pojazdami pod wpływem alkoholu jest przestępstwem.

 

POSTRZELONA STOPA

W nocy z piątku na sobotę zgłosił się do szpitala w Żyrardowie młody mężczyzna z raną postrzałową. Policjanci podjęli czynności w celu ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia.

W nocy z piątku na sobotę zgłosił się do szpitala w Żyrardowie młody mężczyzna z raną postrzałową stopy. Poszkodowany to mieszkaniec Żyrardowa. O zdarzeniu poinformowano dyżurnego Komendy Powiatowej Policji. Policjanci podjęli czynności w celu ustalenia przyczyn, czasu, miejsca i okoliczności zdarzenia. Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje na ten temat proszony jest o kontakt z Policją w Żyrardowie, która oczywiście zapewnia anonimowość.


p.o. Rzecznika Prasowego KPP Żyrardów
 st.post. Aleksandra Calik

   
Zacytuj na swojej witrynie

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

Brak ocen

 


Dodaj komentarz!
Imię i nazwisko
Tytuł  
 
Komentarz
 
  Pytanie ochronne Mathguard:
NM7     EK7   
N A  H   H  ADJ
EL2  XQY  PG1   
T 4  A  9   GCJ
TU7     3JT   
   
   

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2017 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Zawsze...

Zawsze po stronie zwierząt

DigitalClock

Imieniny

28 Lutego 2017
Wtorek
Imieniny obchodz:
Chwalibg, Jzef,
Makary, Nadbor,
Roman
Do koca roku zostao 307 dni.

WAŻNE

 

ReklamaPogoda 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Advertisement
Advertisement

Newsy Kraj-Świat